Omnia Concept olarak maceramız 2014 yılında Antalya’da başladı. Alanında uzman olan ekibimiz tarafından, yılların deneyimiyle mükemmelleştirdiğimiz dekoratif yapay ağaç tasarımlarımızı hayata geçirmek için kurduğumuz firmamızla doğayı ayağınıza getirmek için çalışmalarımıza başladık. Yapay çiçek ve ağaç denince ilk akla gelen firma olmak için verdiğimiz uzun çabalar sonucunda Türkiye’de ve dünyada eşi benzeri olmayan kalitede ve güzellikte dekoratif yapay ağaç tasarımlarımızla müşterilerimize hizmet veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz.

Eliztree olarak doğadan aldığımız ilhamla yola çıkarak gerçeğinden ayırt edilemeyecek ve de en önemlisi herhangi bir bakım istemeyen yapay ağaçlarımızla ofis ve ev mobilyalarına yeni bir soluk katmayı hedefliyoruz. Her insan evinde doğadan bir parça olmasını ister; hayatımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz evlerimiz ve işyerlerimize doğallık katmak ve atmosferini değiştirmek için tercih edilen aksesuarlar içinde Eliztree yapay ağaç tasarımlarıyla öne çıkmaktadır.

Hedefimiz dekoratif ve doğal görünümlü yapay ağaçlarımızla doğayı ayağınıza getirmek!

En iyi kalite malzemelerle üretilen dekoratif yapay ağaçlarımız uzun yıllar eşsiz güzelliklerini koruyacak şekilde üretilmişlerdir. İç ve dış mekân kullanımına uygun olan tasarımlarımız, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda değişiklikler yapılarak ve dizayn edilerek sergilenecekleri ortamla daha uyumlu hale getirilebilirler. Lüks mekânlar için ideal olan kaliteli ve dayanıklı ürünlerimiz, çiçek ve bitki sektöründeki en iddialı ürünlerden arasında olup, misafirlerinize ve müşterilerinize kalitenin ve doğanın bir yansımasını sunmanızı sağlar. Omnia Concept olarak amacımız her türlü yaşam ve çalışma alanında ürünlerimizi sergilemek ve insanların mesailerinin ve günlük hayatlarının büyük bölümünü geçirdiği alanlarda yeşil alan kullanımını arttırmaktır.

Ülkemizde birçok şehirde sadece ofis ve çalışma alanlarında değil, insanların en çok vakit geçirdiği evlerinde dahi yeşili bulmak çok zor bir hale geldiği günümüzde, dekoratif yapay ağaçlarımız sayesinde daha huzurlu ve rahat vakit geçirebileceğiniz mekânlar yaratmak artık elinizde.

Kişiye özel tasarımlarımızla, kendi zevkinize göre ürünlerimizi şekillendirmemize yardımcı olabilir, eviniz ve çalışma ortamlarınızla bütünleşecek doğal ortamlar yaratabilirsiniz. Kullanım alanı ve amacı fark etmeksizin, dekorasyona ihtiyacı olan her türlü ofis, ev, otel, SPA, villa, AVM, restoran, cafe ve daha birçok benzeri alanda ürünlerimizi kullanabilirsiniz. En iyi malzemelerle doğal ağaç dalları kullanılarak üretilen dekoratif ağaç tasarımlarımız insanların uzun süre zaman geçirdiği alanlarla doğal bir atmosfer katıp, nefes alabilecekleri rahatlayabilecekleri ortamlara dönüştürür.

Her türlü iç ve dış mekânlarınız için proje bazında bizimle çalışabilir; yaşam alanlarınızın, tesislerinizin ve çalışma alanlarınızın çehresini tamamen değiştirecek, doğallık katacak çözümlerimizden faydalanabilirsiniz. Eliztree’nin eşsiz yapay ağaç, duvar bitki tasarımları ve saksı modellerini kullanarak ortak kullanım alanlarınızda ve evlerinizde misafirlerinizin sıkılmadan uzun süre zaman geçirebilecekleri, göze olduğu kadar ruhlarına da hitap eden alanlar oluşturabilirsiniz. Canlı bitkiler gibi günlük bakım istemeyen ürünlerimiz, zamana meydan okur ve uzun süre güzelliklerini korur. Omnia Concept olarak doğadan ilham alarak ve günümüz teknolojisiyle harmanlayarak tasarladığımız ürünlerimiz, tamamen el işçiliğiyle ve sanatçılarımızın usta dokunuşlarıyla son halini almaktadır.

Doğal tasarımlarınızın bulunduğu bütün alanlar, sıkıcı ortamlardan uzak doğanın bir parçası gibi görünür. Doğa tutkunları ve botanik meraklılarına dekoratif yapay ağaç, dikey bahçe, fiberglas saksı ve diğer benzersiz tasarımlarımızla başka hiçbir yerde bulamayacağımız kalitede ve şıklıkta doğal yaşam alanları yaratma fırsatı sunuyoruz. Her türlü keşif, planlama, montaj, üretim ve tasarım ihtiyaçlarınız bizimle iletişime geçebilirsiniz.